Головна => Конфігурації

Конфігурації (7)

Різні конфігурації комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» дозволяють автоматизувати облік на підприємствах різних сфер діяльності. Конфігурації «Дельфін» допомагають здійснити автоматизацію управління, бухгалтерського та податкового обліку, автоматизацію торгівлі та інших бізнес процесів, комп'ютеризувати інформаційну систему підприємства, документообіг.

Конфігурація «Торгівля» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» дозволить комплексно автоматизувати оперативний і управлінський облік, аналіз а також планування операцій торгівлі, що забезпечить підвищення ефективності управління підприємством торгівлі.

Основною метою даної конфігурації є підвищення ефективності Вашої роботи. Комплекс «Дельфін» дає широкі позможності для управління ціноутворенням і рухом товару; забезпечує підготовку документів, прийом замовлень, а також контроль за їх виконанням, допомагає оптимізувати складські запаси, планувати закупівлі, аналізувати товарообіг. Комплекс «Дельфін» допоможе створити на вашій фірмі єдину інформаційну систему, організовує взаємодію ваших співробітників і окремих підрозділів.

Якщо Ви хочете отримати програму для автоматизації обліку на виробництві, комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе і тут. У даній конфігурації ми створили доступний кожному підприємцю простий і зрозумілий облік виробництва. Автоматизація обліку за допомогою конфігурації «Виробництво» дає можливість контролювати кількість виробничих відходів, залишки на складі матеріалів та комплектуючих, допоможе розрахувати ціну і собівартість. Проводиться контроль над рухом продукції (виробництво-склад-магазин), а також відвантаження товару клієнту.

«Базова» конфігурація комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» - універсальна програма для автоматизації обліку і підготовки податкової звітності. Це базове високоефективне рішення для автоматизації обліку на підприємствах будь-яких видів діяльності.

Комплекс бухгалтерських програм "Дельфін" має модульну структуру. Основні модулі: бухгалтерія, склади (опт, роздріб, виробництво), заробітна плата, основні засоби, договірне бюро, АРМи для сільського господарства.

Конфігурація «Сільське господарство» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечить автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, полегшить створення звітності підприємств, які працюють у сфері сільськогосподарського виробництва, а також оптово-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Облік ведеться у відповідності з діючими стандартами законодавства України та знайде своє застосування на підприємствах рослинництва, тваринництва, птахівництва, а також тих, які займаються переробкою або реалізацією сільськогосподарської продукції.

Учет движения тканей с учетом цвета ткани и длины/веса рулона

Разделка и получение полуфабрикатов /фарш,колбасы и т.п./ с расчетом себестоимости и розничная торговля.

Используемое оборудование: POS терминалы,сканер штрих-кодов.весы класса ВТА или другие,принтер или термо-принтер

для печати не фискальных чеков

  • Конфигурация "Торговля": начало работы, часть 1

    Сегодня мы рассмотрим предпринимательскую версию программ "Дельфин" для торговли. Эта версия программы максимально упрощена и не требует от предпринимателя дополнительных знаний, в том числе по бухгалтерскому учёту. Для начала работы необходимо создать справочники (перечень)  групп товаров, номенклатуру, список складов (объектов учета), а также контрагентов (клиентов).

    Открыв программу Дельфин, мы можем познакомится с главным меню программы:

     

    Читати більше...