Головна => Конфігурації => Сільське господарство

Сільське господарство

Конфігурація «Сільське господарство» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечить автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, полегшить створення звітності підприємств, які працюють у сфері сільськогосподарського виробництва, а також оптово-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Облік ведеться у відповідності з діючими стандартами законодавства України та знайде своє застосування на підприємствах рослинництва, тваринництва, птахівництва, а також тих, які займаються переробкою або реалізацією сільськогосподарської продукції.

Конфігурація побудована на створенні АРМів (автоматизованих робочих місць).

Автоматизоване робоче місце (АРМ) керівника:

  • Підсумки по дебіторської та кредиторської заборгованості по контрагентам на будь-яку дату
  • Наявність товару продукції по товарах і складам
  • Підсумкова інформація за обсягами реалізації в розрізі складів, покупців, товарів підсумки по зарплаті і нарахованих податків

 

АРМ тваринництво: робота з поло-віковими групами тварин з моменту народження, перекладу з однієї групи в іншу, відбракування, реалізації або забою.

АРМ племінне тваринництво: індивідуальний облік тварин.

АРМ по земельних і майнових паях: облік руху, нарахувань і виплат, звіти в т.ч. 1ДФ, перенесення інформації з персоніфікації для здачі звіту в пенсійний фонд.

АРМ економіста: карти полів, аналіз витрат по полях, культурам, автомобілів і техніці.

Групові та індивідуальні наряди, шляхові листи нормировка: розцінки по видах робіт і норми витрати пального.

Бухгалтерія - набір типових операцій, три рівні аналітики (організації, кадри, договори, рахунки, валюта, підрозділи), можливість відкоту на будь-який період тому, виписка податкових накладних з оплати, реалізації, різні звірки, зв'язок з програмами.

"Клієнт-банк", можливість консолідованого бухгалтерського обліку одночасно з будь-якого числа фірм.

Облік ТМЦ - до 1000 складів, необмежена кількість підзвітних осіб (водії, механізатори і т.д.), до 100 груп товарів по 10000 найменувань в кожній, по 100 операцій по витраті і приходу товару: кожна операція має своє дерево бухгалтерських проводок: можливість відпустки неоприбуткованих товарів з подальшим закриттям "боргів", можливість "перепроведення" накладних по бухгалтерії, велике кількість звітів, підключення касових апаратів у різних режимах, можливість класифікації товарів до 6-рівнів, можливість списання матеріалів за нормами або за фактом с з подальшим аналізом ефективності виробництва.

Заробітна плата - будь-яке число підрозділів і співробітників, статей нарахувань, утримань, відрахувань, а також окремі шкали утримань і відрахувань за періодами, основним співробітникам, сумісникам, пенсіонерам та інвалідам: різні звіти, формування 1ДФ, видача довідок, проведення персоніфікації по пенсійному фонду. Індивідуальні та групові наряди, шляхові листи.

Основні засоби - податковий і бухгалтерський облік, різні групувальні звіти, можливості перерахунку, модернізації, вибуття і т.п.

Договірне бюро - ведення бази договорів, будь-яке число стандартних договорів, формування документів (актів, рахунків і т. п.), можливість ведення обліку помісячного обслуговування клієнтів з випискою рахунків та аналізу стану розрахунків.

Програмні модулі взаємопов'язані між собою, що дозволяє уникнути повторного введення інформації і прискорює процес введення інформації.

 

Зовнішній вигляд модуля "Сільське господарство":


  • Бизнес-план: автоматизация торгового предприятия

    Мы предлагаем Вам комплексное решение для автоматизации в сфере торговли. Наше решение отличается надёжностью, экономичностью и качеством.
    Конфигурация для торговли бухгалтерских программ «Дельфин» предназначена для автоматизации учёта торговых точек (магазинов), как отдельных, так и входящих в торговую сеть.

    Читати більше...