Головна => Конфігурації => Виробництво

Виробництво

Якщо Ви хочете отримати програму для автоматизації обліку на виробництві, комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе і тут. У даній конфігурації ми створили доступний кожному підприємцю простий і зрозумілий облік виробництва. Автоматизація обліку за допомогою конфігурації «Виробництво» дає можливість контролювати кількість виробничих відходів, залишки на складі матеріалів та комплектуючих, допоможе розрахувати ціну і собівартість. Проводиться контроль над рухом продукції (виробництво-склад-магазин), а також відвантаження товару клієнту.

Конфігурація дозволяє вести фактичний облік операцій, робіт при виробництві партій продукції, що дає можливість точно розраховувати оплату праці. Комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе організувати ефективний облік і управління на виробництві, що зменшить злодійство, знижує собівартість і, таким чином, робить Ваш бізнес більш конкурентноздатним і прибутковим.

Якщо проаналізувати сучасні тенденції у виробництві, то можна відстежити тренд до збільшення частки індивідуальної продукції і дрібносерійного виробництва. Даний підхід до організації виробництва вимагає точного обліку витрат. Програми «Дельфін» допоможе точно вести облік на підприємстві, позбавлятися від невигідних виробництв, знаходити слабкі позиції в виробленої продукції, і, таким чином, підвищувати рентабельність.

Конфігурація "Виробництво" комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе автоматизувати облік на дрібносерійному виробництві меблів, виробництві металопластикових вікон та інших виробів від замовлення покупця до реалізації з урахуванням:

 • Норм витрат
 • Деталювання
 • Операцій
 • Зарплати
 • Собівартості
 • Виробничого циклу
Детальніше в цій категорії: « Торгівля Базова конфігурація »
 • Автоматизация учёта на торговом предприятии

  Наши бухгалтерские программы помогут Вам организовать автоматизацию учёта по последнему слову техники. Конфигурация «Торговля» легко автоматизирует бизнес-процессы в торговых сетях, в которых магазины (торговые точки) отдалены друг от друга или даже находятся в разных городах.

  Читати більше...