Головна => Конфігурації => Торгівля

Торгівля

Конфігурація «Торгівля» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» дозволить комплексно автоматизувати оперативний і управлінський облік, аналіз а також планування операцій торгівлі, що забезпечить підвищення ефективності управління підприємством торгівлі.

Основною метою даної конфігурації є підвищення ефективності Вашої роботи. Комплекс «Дельфін» дає широкі позможності для управління ціноутворенням і рухом товару; забезпечує підготовку документів, прийом замовлень, а також контроль за їх виконанням, допомагає оптимізувати складські запаси, планувати закупівлі, аналізувати товарообіг. Комплекс «Дельфін» допоможе створити на вашій фірмі єдину інформаційну систему, організовує взаємодію ваших співробітників і окремих підрозділів.

Автоматизація обліку в торгівлі це не тільки засіб повного обліку товарів у Ваших інтересах, але також і поліпшення якості обслуговування, розвантаження продавців для надання більш якісного сервісу Вашим клієнтам. Прискорення обслуговування у вищій мірі виправдано і обов'язково окупить витрати на придбання програми.

Також автоматизація обліку в торгівлі дає продавцю необхідну йому інформацію про наявність потрібного клієнту товару, знання про точні залишки на складі по конкретному постачальнику, що дозволяє легко зробити замовлення товару, який закінчується.

Впровадження автоматизації обліку на торговій точці дозволить знизити крадіжки, підвищити відповідальність працівників, розвантажити продавців, підвищити престиж Вашого підприємства і збільшити обсяг прибутку.

"Дельфін" може працювати на окремому комп'ютері або в будь-якому мережному оточенні. Можливий експорт / імпорт інформації з мережі або з використанням флеш пам'яті або через Інтернет.

Основні характеристики модуля «Торгівля»:

 • одночасно до 20 складів і / або торгових майданчиків;
 • до 100 груп товарів (продукції);
 • до 10000 одиниць номенклатури в кожній групі;
 • одночасне отримання товару на кілька складів;
 • одночасний продаж товару з кількох складів (опт);
 • одночасне переміщення товару з кількох складів (торгових точок) на одну торгову точку;
 • торговий день реалізатора по торговому майданчику;
 • відстеження стану взаєморозрахунків з постачальниками і покупцями;
 • облік руху товарів, фінансів, формування прайс-листів в декількох валют c урахуванням курсів валют і груп / підгруп по товарах;
 • історія цінової політики з кожним покупцем.

Можливість роботи на декількох віддалених комп'ютерах, режим імітації обліку в магазині з експортом на базовий комп'ютер з формуванням залишків по магазину або робота без залишків взагалі.

Графіка: Є можливість доповнювати інформацію про партнерів, товарах, групах і підгрупах товарів файлами у форматі JPG

Робота зі штрих-кодами: програма має модуль друку цінників та внутрішніх штрих-кодів у разі їх відсутності на товарі. Штрих-коди потім використовуються при оприбуткуванні, продажу, внутрішньому переміщенні товарів, переобліку. Можливе використання стаціонарних дротових або бездротових сканерів, робота з програмою в термінальному режимі з кишенькових ПК або використання автономних реєстраторів на торгових точках або складах.

Обмін інформацією: обмін інформацією з іншими програмами здійснюється через імпорт / експорт файлів Exel. Це формування звітів з експортом звітів в Exel, імпорт / експорт номенклатури і прайсів, імпорт / експорт накладних і замовлень на поставку.

Звіти: Аналіз товарних залишків, обороту товару, аналіз продажів по періодах, побудова графіків і подальший аналіз засобами Exel.

Зовнішній вигляд модуля "Торгівля":


Детальніше в цій категорії: Виробництво »
 • Автоматизация учёта на торговом предприятии

  Наши бухгалтерские программы помогут Вам организовать автоматизацию учёта по последнему слову техники. Конфигурация «Торговля» легко автоматизирует бизнес-процессы в торговых сетях, в которых магазины (торговые точки) отдалены друг от друга или даже находятся в разных городах.

  Читати більше...