image image image image
Торгівля Конфігурація «Торгівля» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» дозволить комплексно автоматизувати оперативний і управлінський облік, аналіз а також планування операцій торгівлі, що забезпечить підвищення ефективності управління підприємством торгівлі. Основною метою даної конфігурації є підвищення ефективності Вашої роботи. Комплекс «Дельфін» дає широкі позможності для управління ціноутворенням і рухом товару; забезпечує підготовку документів, прийом замовлень, а також контроль за їх виконанням, допомагає оптимізувати складські запаси, планувати закупівлі, аналізувати товарообіг. Комплекс «Дельфін» допоможе створити на вашій фірмі єдину інформаційну систему, організовує взаємодію ваших співробітників і окремих підрозділів.
Бухгалтерські програми Дельфін Обираючи бухгалтерську програму для автоматизації обліку на підприємстві потрібно вибрати програмний продукт фірми розробника, яка має значний досвід у впровадженні та підтримці бухгалтерських програм. Адже в подальшій роботі Вам доведеться ще не раз звернутися до постачальника програми за консультацією або підтримкою. Необхідно вибрати постачальника, який буде проводити модернізацію бухгалтерських програм, проводити заміну застарілих версій на нові, стежити за змінами у податковому законодавстві. Усім вимогам до постачальника бухгалтерських програм відповідає наш продукт.
Виробництво Якщо Ви хочете отримати програму для автоматизації обліку на виробництві, комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе і тут. У даній конфігурації ми створили доступний кожному підприємцю простий і зрозумілий облік виробництва. Автоматизація обліку за допомогою конфігурації «Виробництво» дає можливість контролювати кількість виробничих відходів, залишки на складі матеріалів та комплектуючих, допоможе розрахувати ціну і собівартість. Проводиться контроль над рухом продукції (виробництво-склад-магазин), а також відвантаження товару клієнту.
Сільське господарство Конфігурація «Сільське господарство» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечить автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, полегшить створення звітності підприємств, які працюють у сфері сільськогосподарського виробництва, а також оптово-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією. Облік ведеться у відповідності з діючими стандартами законодавства України та знайде своє застосування на підприємствах рослинництва, тваринництва, птахівництва, а також тих, які займаються переробкою або реалізацією сільськогосподарської продукції.
Головна => Про нас

Бухгалтерські програми Дельфін

Обираючи бухгалтерську програму для автоматизації обліку на підприємстві потрібно вибрати програмний продукт фірми розробника, яка має значний досвід у впровадженні та підтримці бухгалтерських програм. Адже в подальшій роботі Вам доведеться ще не раз звернутися до постачальника програми за консультацією або підтримкою.

Необхідно вибрати постачальника, який буде проводити модернізацію бухгалтерських програм, проводити заміну застарілих версій на нові, стежити за змінами у податковому законодавстві. Усім вимогам до постачальника бухгалтерських програм відповідає наш продукт.

Ми розпочали свою діяльність 5 жовтня 1995. Ми працюємо на ринку бухгалтерських програм уже більше 15 років і маємо великий успішний досвід.

Наша спеціалізація - бухгалтерські програми для підприємств різних галузей діяльності від невеликих торгових фірм і підприємств оптово-роздрібної торгівлі до середніх виробничих підприємств, а також агрофірм. При розробці комплексу бухгалтерських програм "Дельфін" основна увага приділялася простоті у використанні і швидкість введення інформації.

За період свого існування комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» отримав визнання бухгалтерів і високі оцінки фахівців.

Фірма постійно працює над якістю програмного продукту, враховуючи специфічні потреби користувачів. Для вирішення цих завдань ми знаходимося в постійному контакті з нашими клієнтами.

Ми вважаємо, що якісні бухгалтерські програми в першу чергу повинні забезпечувати високу якість ведення обліку і бути зручними в експлуатації незалежно від апаратної платформи або маштабу впровадження.

Наше кредо - зручність користувача!


Контактні телефони: 38 (067) 709-26-81, 38 (095) 157-94-27

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

  • Автоматизация учёта на торговом предприятии

    Наши бухгалтерские программы помогут Вам организовать автоматизацию учёта по последнему слову техники. Конфигурация «Торговля» легко автоматизирует бизнес-процессы в торговых сетях, в которых магазины (торговые точки) отдалены друг от друга или даже находятся в разных городах.

    Читати більше...