Головна => Новини
Новини

Разделка и получение полуфабрикатов /фарш,колбасы и т.п./ с расчетом себестоимости и розничная торговля.

Используемое оборудование: POS терминалы,сканер штрих-кодов.весы класса ВТА или другие,принтер или термо-принтер

для печати не фискальных чеков

Учет движения тканей с учетом цвета ткани и длины/веса рулона

Наши бухгалтерские программы помогут Вам организовать автоматизацию учёта по последнему слову техники. Конфигурация «Торговля» легко автоматизирует бизнес-процессы в торговых сетях, в которых магазины (торговые точки) отдалены друг от друга или даже находятся в разных городах.

Мы предлагаем Вам комплексное решение для автоматизации в сфере торговли. Наше решение отличается надёжностью, экономичностью и качеством.
Конфигурация для торговли бухгалтерских программ «Дельфин» предназначена для автоматизации учёта торговых точек (магазинов), как отдельных, так и входящих в торговую сеть.

Середа, 20 квітня 2011, 08:37

Спам сообщения в комментариях

Написав Юрий Алексеевич

В последнее время участились случаи массовой рассылки спама в комментариях к статьям на нашем сайте. Возможно, нам придётся ограничить доступ к данной функции для незарегистрированных пользователей.  Сейчас нами добавлена функция регистрации/логина на сайте, как первый шаг к урегулированию данной проблемы. Пока комментарии доступны всем желающим.

В дополнение хочется отметить что наш сайт входит в новый этап своего развития. Скоро будут доступны новые возможности для зарегистрированных пользователей. Планируется написание цикла статей. Оставайтесь с нами!

Сегодня мы рассмотрим предпринимательскую версию программ "Дельфин" для торговли. Эта версия программы максимально упрощена и не требует от предпринимателя дополнительных знаний, в том числе по бухгалтерскому учёту. Для начала работы необходимо создать справочники (перечень)  групп товаров, номенклатуру, список складов (объектов учета), а также контрагентов (клиентов).

Открыв программу Дельфин, мы можем познакомится с главным меню программы:

 

Неділя, 19 грудня 2010, 14:50

Сайт доступний українською мовою

Написав Admin

Ми проводимо розробку та впровадження бухгалтерських програм на всій території Україні. З сьогоднішнього дня більшість матеріалів на нашому сайті доступні також для україномовних користувачів.

За умов глибокої економічної кризи і наростаючої невизначеності одним з найбільш важливих завдань для сучасного підприємця є автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві. За існуючих планових та позапланових податкових перевірках, невизначеності у податковій сфері, підприємство може сильно постраждати через помилки в бухгалтерському обліку. При цьому найчастіше страждають підприємства, які працюють чесно.

 

Справа в тому, що при веденні бухгалтерського обліку вручну можливі різноманітні, в тому числі арифметичні помилки. Уникнути багатьох помилок та впорядкувати звітність українському бухгалтерові допоможе автоматизація бухгалтерського обліку.

 

Комп'ютерна програма, звичайно, не може замінити грамотного бухгалтера, однак вона допоможе скоротити рутинні операції, вкаже на помилки у звітності, полегшить облік і дасть можливість тверезо поглянути на фінансове становище підприємства.

 

Для проведення ефективної автоматизації на підприємстві, необхідно мати поняття якісної автоматизації бухгалтерського обліку. Адже автоматизація це не тільки перенесення операцій з паперових носіїв на комп'ютерні (хоча і це має місце), але і, в першу чергу, підвищення якості обліку на підприємстві.

 

Які результати варто очікувати від автоматизації бухгалтерського обліку?

  • Відбувається впорядкування інформаційних потоків. При автоматизованому бухгалтерському обліку з'являється можливість отримати будь-яку вибірку даних натисканням кількох клавіш

  • Знижується ризик виникнення помилок, що врятує вас від штрафів і санкцій податкових органів.

  • Бухгалтерський облік стає більш економічним, з'являється можливість оптимізувати оподаткування без лішіх ризиків.

  • Автоматизація бухгалтерського обліку підвищує його оперативність

 

І це - лише основні переваги від автоматизації, які залежать від особливостей того чи іншого підприємства. Зробіть крок назустріч сучасним технологіям, замовте комплекс бухгалтерських програм «Дельфін».

 

Сучасні бухгалтерські системи спрощують створення первинних документів, забезпечують їх перевірку і друк; дають можливість переносити ваші дані з однієї форми в іншу; ведуть архів даних за минулі періоди; проводять арифметичні розрахунки будь-якої складності і багато іншого. Бухгалтерські програми відповідають всім цим вимогам.

 

Автоматизація бухгалтерського обліку за допомогою наших програм дозволить Вам зайняти лідируюче становище на ринку, створити оптимальну структуру управління, підвищити ефективність роботи персоналу, а також оптимізувати ваш облік та оподаткування.

Конфігурація «Сільське господарство» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечить автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, полегшить створення звітності підприємств, які працюють у сфері сільськогосподарського виробництва, а також оптово-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Облік ведеться у відповідності з діючими стандартами законодавства України та знайде своє застосування на підприємствах рослинництва, тваринництва, птахівництва, а також тих, які займаються переробкою або реалізацією сільськогосподарської продукції.

Початок
Попередня
1
Сторінка 1 з 2