Неділя, 19 грудня 2010, 14:50

Сайт доступний українською мовою

Ми проводимо розробку та впровадження бухгалтерських програм на всій території Україні. З сьогоднішнього дня більшість матеріалів на нашому сайті доступні також для україномовних користувачів.

За умов глибокої економічної кризи і наростаючої невизначеності одним з найбільш важливих завдань для сучасного підприємця є автоматизація бухгалтерського обліку на підприємстві. За існуючих планових та позапланових податкових перевірках, невизначеності у податковій сфері, підприємство може сильно постраждати через помилки в бухгалтерському обліку. При цьому найчастіше страждають підприємства, які працюють чесно.

 

Справа в тому, що при веденні бухгалтерського обліку вручну можливі різноманітні, в тому числі арифметичні помилки. Уникнути багатьох помилок та впорядкувати звітність українському бухгалтерові допоможе автоматизація бухгалтерського обліку.

 

Комп'ютерна програма, звичайно, не може замінити грамотного бухгалтера, однак вона допоможе скоротити рутинні операції, вкаже на помилки у звітності, полегшить облік і дасть можливість тверезо поглянути на фінансове становище підприємства.

 

Для проведення ефективної автоматизації на підприємстві, необхідно мати поняття якісної автоматизації бухгалтерського обліку. Адже автоматизація це не тільки перенесення операцій з паперових носіїв на комп'ютерні (хоча і це має місце), але і, в першу чергу, підвищення якості обліку на підприємстві.

 

Які результати варто очікувати від автоматизації бухгалтерського обліку?

 • Відбувається впорядкування інформаційних потоків. При автоматизованому бухгалтерському обліку з'являється можливість отримати будь-яку вибірку даних натисканням кількох клавіш

 • Знижується ризик виникнення помилок, що врятує вас від штрафів і санкцій податкових органів.

 • Бухгалтерський облік стає більш економічним, з'являється можливість оптимізувати оподаткування без лішіх ризиків.

 • Автоматизація бухгалтерського обліку підвищує його оперативність

 

І це - лише основні переваги від автоматизації, які залежать від особливостей того чи іншого підприємства. Зробіть крок назустріч сучасним технологіям, замовте комплекс бухгалтерських програм «Дельфін».

 

Сучасні бухгалтерські системи спрощують створення первинних документів, забезпечують їх перевірку і друк; дають можливість переносити ваші дані з однієї форми в іншу; ведуть архів даних за минулі періоди; проводять арифметичні розрахунки будь-якої складності і багато іншого. Бухгалтерські програми відповідають всім цим вимогам.

 

Автоматизація бухгалтерського обліку за допомогою наших програм дозволить Вам зайняти лідируюче становище на ринку, створити оптимальну структуру управління, підвищити ефективність роботи персоналу, а також оптимізувати ваш облік та оподаткування.

Вівторок, 14 грудня 2010, 08:00

Сільське господарство

Конфігурація «Сільське господарство» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечить автоматизацію бухгалтерського та податкового обліку, полегшить створення звітності підприємств, які працюють у сфері сільськогосподарського виробництва, а також оптово-роздрібної торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Облік ведеться у відповідності з діючими стандартами законодавства України та знайде своє застосування на підприємствах рослинництва, тваринництва, птахівництва, а також тих, які займаються переробкою або реалізацією сільськогосподарської продукції.

Понеділок, 13 грудня 2010, 15:38

Виробництво

Якщо Ви хочете отримати програму для автоматизації обліку на виробництві, комплекс бухгалтерських програм «Дельфін» допоможе і тут. У даній конфігурації ми створили доступний кожному підприємцю простий і зрозумілий облік виробництва. Автоматизація обліку за допомогою конфігурації «Виробництво» дає можливість контролювати кількість виробничих відходів, залишки на складі матеріалів та комплектуючих, допоможе розрахувати ціну і собівартість. Проводиться контроль над рухом продукції (виробництво-склад-магазин), а також відвантаження товару клієнту.
Понеділок, 13 грудня 2010, 15:36

Торгівля

Конфігурація «Торгівля» комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» дозволить комплексно автоматизувати оперативний і управлінський облік, аналіз а також планування операцій торгівлі, що забезпечить підвищення ефективності управління підприємством торгівлі.

Основною метою даної конфігурації є підвищення ефективності Вашої роботи. Комплекс «Дельфін» дає широкі позможності для управління ціноутворенням і рухом товару; забезпечує підготовку документів, прийом замовлень, а також контроль за їх виконанням, допомагає оптимізувати складські запаси, планувати закупівлі, аналізувати товарообіг. Комплекс «Дельфін» допоможе створити на вашій фірмі єдину інформаційну систему, організовує взаємодію ваших співробітників і окремих підрозділів.

Понеділок, 13 грудня 2010, 15:22

Зворотній зв'язок

Наші контактні телефони: +38 (057) 758-20-44, +38 (067) 709-26-8, +38 (095)157-94-27

 

E-mail: delfin.prg @ gmail.com
 
 

Зв'язатися з нами можна також через форму зворотного зв'язку
"Питання-відповідь"
Понеділок, 13 грудня 2010, 15:08

Базова конфігурація

«Базова» конфігурація комплексу бухгалтерських програм «Дельфін» - універсальна програма для автоматизації обліку і підготовки податкової звітності. Це базове високоефективне рішення для автоматизації обліку на підприємствах будь-яких видів діяльності.

Комплекс бухгалтерських програм "Дельфін" має модульну структуру. Основні модулі: бухгалтерія, склади (опт, роздріб, виробництво), заробітна плата, основні засоби, договірне бюро, АРМи для сільського господарства.

Понеділок, 13 грудня 2010, 15:07

Бухгалтерські програми Дельфін

Обираючи бухгалтерську програму для автоматизації обліку на підприємстві потрібно вибрати програмний продукт фірми розробника, яка має значний досвід у впровадженні та підтримці бухгалтерських програм. Адже в подальшій роботі Вам доведеться ще не раз звернутися до постачальника програми за консультацією або підтримкою.

Необхідно вибрати постачальника, який буде проводити модернізацію бухгалтерських програм, проводити заміну застарілих версій на нові, стежити за змінами у податковому законодавстві. Усім вимогам до постачальника бухгалтерських програм відповідає наш продукт.

Бухгалтерський облік - відповідальна ділянку вашого підприємства. Першочерговим завданням будь-якого керівника є забезпечення бухгалтерів високоефективним і надійним інструментом автоматизації - бухгалтерськими програмами.


Комплекс бухгалтерських програм "Дельфін" працює відповідно до принципів ведення бухгалтерського обліку, і повністю відповідають чинному законодавству України.


При використанні наших бухгалтерських програм «Дельфін» забезпечується висока якість бухгалтерського обліку. Конфігурація програм дає можливість проводити оперативний облік, управляти торговими, фінансовими, складськими та іншими операціями. Бухгалтерські програми «Дельфін» - найкраще рішення для автоматизації бухгалтерського обліку на Вашому підприємстві.


Основні характеристики бухгалтерських програм «Дельфін»:

 • Професіоналізм: всі модулі бухгалтерських програм виконані на високому рівні з урахуванням особливостей чинного українського законодавства.

 • Конфігурації для різних сфер діяльності - торгівлі (магазини, аптеки, торгові майданчики), виробництва, сільського господарства.

 • Гнучкість - оперативна реакція на зміни в законодавстві та побажання замовника.

 • Висока якість після-продажного обслуговування - індивідуальний підхід, навчання персоналу, супровід, можливість придбання окремих модулів.

 • Мережева версія, робота на віддаленому сервері.

 • Індивідуальний підхід до клієнта, можлива доробка під замовлення.

 • Проста міграція - програмний перенесення інформації з інших бухгалтерських програм 1С, БЕСТ, Парус.

 • Висока швидкість роботи і продуктивність.


Купуючи бухгалтерські програми «Дельфін», Ви отримуєте простоту в навчанні і використанні. Напі програми не «гальмують» роботу а прискорюють її. Вам не знадобиться потужний комп'ютер для проведення найпростіших бухгалтерських операцій.


Наші бухгалтерські програми дозволяють швидко формувати звіти і проводити будь-які операції. Вбудована можливість пошуку або фільтрації за фрагментом тексту в програмі.


Діє система знижок!